fbpx

Medelių apsaugos

Medeliams individualios apsaugos priemonės miškininkystei. Apsaugo pasodintus medelius:
*  Nuo žverelių ir naminių gyvulių pažeidimų.
*  Nuo chemikalų veikimo ir cheminio sužalojimo tarpueilų įdirbimo metu.
Sukelia
*  Šiltnamio efektą juostos viduje -susidaro optimalios šilumines sąlygos.
*  Sodinukų prigijimas siekia 98-100%
6 Kartus padidėja medelio prieaugis į aukštį ir storį

medelių apsaugos

g_ziel2sKamieno apsaugos buvos sukurtos ir pagamintos bendradarbiaujant su miškininkais-mokslininkais. Apsaugos pagamintos iš patentuotos orui pralaidžios ir nepalankioms oro sąlygoms atsparios medžiagos. Apsaugo nuo žvėrių apgraužimo ir trynimosi ragais į kamieną. Mikroklimatas ir kondensatinis drėkinimas bei oro pralaidumas skatina intensyvią fotosintezę ir spartesnį medelio augimą. Ventiliavimo angų pagalba vyksta mikroventiliavimas. Tvirtinimo kuoliukai gali būti tvirtinami dviem būdais: apsaugos išorėje ir apsaugos viduje. Po šešių – septynių metų, kai medelis jau nebereikalauja apsaugos, pradeda savaime susiskaidyti, todėl neteršia gamtos. Apsaugų pagalba medeliai prigyja 98-100 %.
Puikiai tinka vaismedžių apsaugai žiemą nuo zuikių.
Aukštis : 60, 80 ,120 cm

 

g_czar1sDiaganalinė vamzdinė apsauga, naudojama miškininkystėje, vynuogininkystėje ir dekoratyvinių augalų auginimui. Puikiai apsaugo nuo žvėrių graužimo bei trynimosi ragais pažeidimų. Apsauga gaminama iš įvairių matmenų akių. Apsaugos viduje yra optimalus šviesos kiekis, gera ventiliacija, sukuriamas toks klimatas, kuris skatina augimą kiek lėčiau, nei tai vyktų uždaroje augimą skatinančioje apsaugoje. Apsauga tvirtinama prie kuoliuko. Spalva žalia arba juoda.
Aukštis: 60, 80, 120 cm

g_chwast1sg_chwast2s

Medelių apsauga nuo žolių Apsaugos pagamintos iš patentuotos orui pralaidžios ir nepalankioms oro sąlygoms atsparios medžiagos. Dėl ventiliavimo angų vyksta mikroventiliavimas. Po šešių – septynių metų, kai medelis jau nebereikalauja apsaugos, pradeda savaime susiskaidyti, todėl neteršia gamtos.
Matmenys 40×40 cm