fbpx

Apie mus

UAB „RIXS“ yra aptvėrimo sistemų pardavėja, turinti labai didelį tvorų produkcijos asortimentą ir pagal užsakymus galinti Jums pristatyti reikiamą gaminį. Naujajame internetiniame puslapyje tvoraplius.lt rasite reikiamą informaciją, tačiau visada galite rašyti laiškus pasiteiravimui, kontaktiniai duomenys viršuje.

arklys elnias

RIXS veikla ir prekyba labai plati: metalinės virintos segmentinės tvoros, stumdomi arba dvivėriai vartai, tnklinės tvoros profesionaliam miškų ir ganyklų tvėrimui, plastikiniai tinklai, mediniai ir metaliniai stulpai, įvairios naujoviškos ir inovatyvios sistemos tvorų montavimui Gripple, medinių kuolų apsaugos nuo pūvimo Postsaver, įvairios sistemos tinklų tvėrimui.

040 avys

Didžiausią dėmesį mes skiriame laukinių ir naminių gyvulių aptvarams. Siūlome atitinkamo aukščio ir tvirtumo tinklines tvoras, atitinkančias aukščiausius kokybės reikalavimus pagal ISO 9001: 2000. Taip pat šie aptvarai yra saugūs tiek viduje auginanamiems gyvuliams, tiek išorėje esantiems žmonėms. Prekes importuojame iš Europos ir Kinijos.
Mūsų atstovaujami prekiniai ženklai: Hampton Net, Tornado Wire, IberFence, PostSaver, Gripple, Hayes ir dar daugiau.