fbpx

Tinklinė tvora ir kaip ją pasirinkti

Tinklinė tvora, tai tvora iš metalinių vielų, kurios yra pinamos rombais, kvadratais. Keli tipai tinklinės tvoros yra – regztas vielos tinklas (kaip senovinis), apsuktos vielos tinklas (agro, miškų tvora), virintos vielos tinklas (sodyboms), x mazgo tvora ir klasikinio titan mazgo tvora (didelių gyvūnų aptvarams).

Kai pasirinkimo tiek daug sunku nuspresti kuris variantas jums tinkamiausias. Trumpai aprašysime kur ir kokią tinklinė tvora yra tinkamiausias variantas, kad sutaupyti jūsų laiką, bei gautumėte produktą kuris atitiktų jūsų lūkesčius.

Kuris vielos tinklas tinkamiausias Jums?

Norintiems aptverti sodą ar kitą teritoriją kur pagrindiniai aspektai yra apsisaugoti nuo nepageidaujamų asmenų, bei išlaikyti gražų estetinį vaizdą – regztas vielos tinklas arba virintos vielos tinklas.

  • Regztą vielos tinklą vertėtų rinktis jei reljefas yra nelygus, kadangi ši tvora prisitaiko prie nelygumų ir yra lengvą montuoti.
tvora rombais iš vielos

regzta tvora sodyboms


  • Virintas vielos tinklas tinka aptvarams kur reljefo pakyčiai yra nežymus, taip pat virintos vielos tinklas sukuria geresnį estetinį vaizdą.
virintos vielos tinklas

Virintos vielos tvora

 


 

Norintiems aptveri didelę teritoriją ar norintiems pigiausio pasirinkimo – apsuktos vielos tinklo tvora.

  • Ši tvora yra pigi pakankamai tvirta net darant aptvarus gyvūnams, bei galima pasirinkti pakankamai tankų (su daug horizontalių vielų), kad nepatektų mažesni kenkėjai į sodą. Tai yra tarpinis variantas tarp estetinio grožio ir aukštos kokybės ir tvirto aptvaro. Tvorą yra lengva montuoti todėl sutaupoma ne tik medžiagoms, bet ir darbo išlaidoms, todėl ši tvora pamėgta miškams, magistralėms tverti, taip pat tinka ramesnių gyvūnų aptvarams tokiems kaip: avys, stirnos, vištos, zuikiai, jaučiams.
ruloninė tvora miškams

Apsuktos vielos tinklas

 


 

Ūkininkų sodyboms, gyvūnų aptvarams, ganykloms, kai reikia patikimo ir tvirto tinklo – angliškų gamintojų tvoros Hampton ir Tornado

  • Šie gamintojai siūlo vielos tinklą, kurios vielos yra cinkuotos A klase (tarnavimas virš 35metų) viela yra atspari dideliems įtempimams (todėl gerai sugeria smūgius ir geriau įsitempia). Renkantis šį vielos tinklą vertą žinoti, kad šių gamintojų vielos tinklas gali būti tveriamas naudojant stulpus didesniais tarpais. Dažniausiai naudojama gyvūnų voljeram tokiem kaip: elniams, lamoms, ožkoms, briedžiam, stirnoms, jaučiams.
kokybiškas vielos tinklas iš anglijos

Anglų gamintojo vielos tinklas

 

Montavimui reikalingi priedai

Nors tinklinė tvorai ir lengvai įrengiama, tačiau tik rulono tvoros jums neužteks.

Tvoros įrengimui reikia: stulpų, pagal pasirinktą vielos tinklo tvorą taip pat reikia įtempimo vielų, vielos sujungėjų ir įtempėjų, vielos tinklo pritvirtinimui arba skobų (jei naudojami mediniai stulpai), vartai ir varteliai.

Visus šiuos priedus mes jums padėsime susikomplektuoti ir juos rasite mūsų svetainėje.