fbpx

Stulpai tvoroms

Siūlome apvalaus ir stačiakampio skerspjūvio plieninius, medinius, betoninius stulpus, bei atramas. Kadangi kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi siūlome įvairaus tipo, matmenų stulpus tvoroms. Siūlome tik aukštos kokybės metalinius stulpus, o medinius kuolus tik giluminiu būdu impregnuotus.
Montojantiems segmentinę tvorą galime pasiūlyti metalinių stulpų, montojantiems aptvarą gyvūnams, aptveriant mišką siūlome medinius kuolus, o norintiems ilgaamžiškiausio aptvaro siūlome ir betoninius stulpus.

Mūsų kainas rasite dešiniame laukelyje pasirinkę jus dominančią skiltį.

Metaliniai cinkuoti stulpai

cinkuoti vamzdziai tvoraizali vamzdziai tvorai

Siūlome apvalaus ir stačiakampio skerspjūvio plieninius, bei atramas. Plieniniai stulpai itin aukštos kokybės ir ilgaamžiški, kadangi yra padengti 60 µm ir storesniu cinko sluoksniu, dažomi norima spalva pagal RAL paletę. Tam, kad jų tarnavimo laikas būtų dar ilgesnis, o išvaizda estetiškesnė, stulpai parduodami kartu su plastikiniu kamšteliu. Apvalių stulpų skerspjūviai yra ∅38, ∅48, ∅60, o stačiakampio 60x40mm. Kaina priklauso nuo stulpų skaičiaus.

staciakampiai vamzdziai tvorom kvadratiniai cinkuoti

Profiliniai metaliniai stulpai su greito vielos tvirtinimo skobom. 1.5mm storio sienelė todėl puikiai tinka ir su plieninės vielos tvoromis. A klasės cinkavimas užtikrina 30 metų ir daugiau tarnavimo laiką.

metaliniai stulpai tvoroms angliški

Mediniai impregnuoti kuolai

mediniai-kuolai-tvorai stulpas

Giluminiu būdu impregnuoti kuolai yra ilgaamžiai. Todėl jie ypač tinkami teritorijų aptvėrimui, vaikų aikštelių, lieptų, tiltelių, lauko laiptų konstrukcijoms, medelių parišimui ir daugeliu kitų atvejų.

Tekintus kuolus gaminame įvairių dydžių bei tipų. Kuolų skersmuo gali būti nuo 5 iki 24 cm, o ilgis – nuo 20 cm iki 600 cm. Kuolus impregnuojame giluminiu būdu, todėl jie atsparūs aplinkos poveikiui.

Daugiau informacijos apie kuolų apsaugą nuo puvimo rasite mūsų puslapyje.

Betoniniai stulpai

Betoniniai stulpai yra kūgio formos, tai yra daroma tam, kad stulpas atlaikytų didesnes apkrovas. Taip pat stulpai turi skylutes, kurios leidžia lengvam ir greitam tinklo tvėrimo darbui. Naudojant šiuos stulpus nereikia betono, tačiau stulpą reikia sukalti į žemę nemažiau 80cm.
Stulpai tinka tiek tinklinėms, tiek ir medinėms tvoroms.
Tarnavimo laikas apie 30 metų.

 

Screenshot_1